Titles you rated
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5