Titles you rated
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 0.5
The ServantRated ★ 1.0
Dark PlacesRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5