Series
Ratings
61
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Hooray for LoveRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Sharp2Rated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 5.0