Movies
Ratings
235
WonkaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0