Series
Ratings
18
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5