Titles you rated
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0