Series
Ratings
175
High School Musical: The Musical - The Series Season 1Rated ★ 3.0
Kitchen For SinglesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
BridgertonRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0- Cats UncoveredRated ★ 4.5
- 남극의 귀염둥이, 황제펭귄 이야기Rated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 2Rated ★ 3.0