Movies
Ratings
248
Pacific HeightsRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Mute WitnessRated ★ 3.5
Black Hollow CageRated ★ 1.5
To Die ForRated ★ 2.5
An American CrimeRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Cabin FeverRated ★ 2.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.0
The Forest of LoveRated ★ 2.5
Cold FishRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
CopycatRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The RuinsRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0