Movies
Ratings
147
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The ValetRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5