Series
Ratings
13
My Love From Another StarRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0