Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0