Series
Ratings
174
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 2.0- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0- 커플팰리스Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 4.5