Series
Ratings
61
Wonder ManRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 2.5
Dug DaysRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0