Titles you rated
NorsemenRated ★ 3.0
NorsemenRated ★ 3.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 2.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 5.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.0- The ClubhouseRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.5