Movies
Ratings
102
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
Le Grand ChefRated ★ 0.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0