Movies
Ratings
325
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.5