Series
Ratings
172
The Art of SarahRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
ConnectRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 1.0
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 4.0
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0- Please Save My EarthRated ★ 5.0
My Husband's WomanRated ★ 5.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Hell GirlRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0