Movies
Ratings
307
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0