Movies
Ratings
15
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0