Series
Ratings
37- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5