Movies
Ratings
598
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
All Is LostRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5