Titles you rated
Magical Girl OreRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 1.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 3.5