Movies
Ratings
122
La La LandRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Antarctic JournalRated ★ 3.0
UnderwaterRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 5.0
Gretel & HanselRated ★ 2.5
OtherLifeRated ★ 5.0
Another EarthRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Identity ThiefRated ★ 2.5
NerveRated ★ 4.5
InnocenceRated ★ 5.0
OculusRated ★ 1.0
The Squid and the WhaleRated ★ 4.0