Series
Ratings
50
Yokoso Wagaya eRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
Legend of Chu And HanRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0