Series
Ratings
102- BossRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 3.0- PerceptionRated ★ 4.5
- Sad Love StoryRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
The Superman AgeRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5