Series
Ratings
129- 다큐프라임 - 백색의 은둔자 눈표범Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 곤충 밀리미터의 세계Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 히말라야Rated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0- 緋色の欠片Rated ★ 1.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
The Last CzarsRated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0- The Story of SaiunkokuRated ★ 3.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 3.5
ClariceRated ★ 2.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0