Series
Ratings
20
The Innocent ManRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0