Movies
Ratings
326
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 1.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Behind the CurveRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
HOMME FATALERated ★ 1.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0