Series
Ratings
365
Twenty AgainRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5- Minami's GirlfriendRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 4.0
Princess LuluRated ★ 2.0- Kaette Kita Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
- 학교의 계단Rated ★ 2.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 3.0
Family SecretsRated ★ 4.0- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 5.0
- Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.0
A Thousand KissesRated ★ 4.0
The Hours of My LifeRated ★ 3.0
I'll Give You the Stars and the MoonRated ★ 3.0
The Thousandth ManRated ★ 3.0
Again, My LoveRated ★ 2.0
Tokyo Sun ShowerRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 1.0