Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Talking StreetRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5