Series
Ratings
18- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0