Series
Ratings
16
Alone in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5