Movies
Ratings
159
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Trivial MattersRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
JaneRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5