Series
Ratings
83
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0