Titles you rated
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Murky StreamRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
- MoonlightingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0