Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0- TerroirRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5