Series
Ratings
65
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0