Movies
Ratings
520
About TimeRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Downside UpRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Time TrapRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
MunchausenRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 1.5- Planet SpoiliaRated ★ 2.0