Titles you rated
- 14 Year Old MotherRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5- Operation Love SpecialsRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Last FriendsRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Older SisterRated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5- 유한클럽Rated ★ 2.5
Older SisterRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 부부는 무엇으로 사는가Rated ★ 3.5
- 다큐프라임 - 데스(죽음)Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5