Movies
Ratings
53
ShameRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0