Series
Ratings
65
Solo LevelingRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 0.5
Heartbreak High Season 1Rated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Street Woman Fighter 2Rated ★ 2.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0