Series
Ratings
393
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
My YouthRated ★ 3.5
To the MoonRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0