Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5