Movies
Ratings
229
RebeccaRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Funny GirlRated ★ 4.0
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 3.0
The Seven Year ItchRated ★ 3.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 2.5