Series
Ratings
15- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 4.0
- Transformers: PrimeRated ★ 4.0
- Transformers: PrimeRated ★ 4.0
Transformers: War for Cybertron: SiegeRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.0
LEGO Star Wars: Rebuild the GalaxyRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 2.0
Star Wars: The Bad Batch Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars the Final SeasonRated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 3.0
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone Wars Season 4Rated ★ 4.0
Star Wars: The Clone Wars Season 6Rated ★ 3.5
Star Wars: The Clone Wars Season 5Rated ★ 4.0