Movies
Ratings
584
Vanishing TwinRated ★ 3.0- Doctor KRated ★ 2.0
The SpecialistRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 3.0
OutbreakRated ★ 4.0
Basic Instinct 2Rated ★ 3.0
The InterpreterRated ★ 3.0
Run Lola RunRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.0
Happy EndRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
88 MinutesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0