Movies
Ratings
48
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
CleoRated ★ 5.0
PhoenixRated ★ 4.0- The Bare NecessityRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
KingmakerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0