Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
LegionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0