Series
Ratings
224
One Piece Season 2Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 3.5
Again My LifeRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0- Black BulletRated ★ 4.0