Movies
Ratings
340
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
An Affair to RememberRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5